Tablica planu lekcji - zdjęcie nr 1

Tablice Rozkładu Zajęć - Tablice Planu Lekcji

Wydaje się to niemożliwe, ale jest faktem - od ponad 120 lat tablice do układania i prezentacji planu lekcji - tablice rozkładu zajęć, funkcjonują w szkołach niemal na całym świecie.
Są znakomitym i niezastąpionym /nawet w erze programów komputerowych/ narzędziem pracy dyrektorów szkół.
KWAK proponuje Państwu dwa podstawowe rodzaje takich tablic do planu lekcji:
klasyczne i tradycyjne - oba w wersji magnetycznej, lub kołkowej.
Zawartość tablic do układania planu lekcji /ilość klas, sal i nauczycieli/ dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów.
Wymiary tablic zależą od ich zawartości.
Wysokość tablic dziesięciogodzinnych to 110 cm, a tablic piętnastogodzinnych to 150 cm,
Jeśli szerokość tablicy przekracza 180 cm - ze względu na koszt transportu jest ona wykonywana w dwóch pasujących do siebie częściach

Tablice planu lekcji "tradycyjne"

Tablica planu lekcji - zdjęcie nr 2

Podstawowym narzędziem przy układaniu planu lekcji jest znacznik / kołek, lub magnes / z piktogramem przypisanym nauczycielowi. Na tablicy do układania planu lekcji w kolumnie nauczycieli,nad każdym nazwiskiem nauczyciela należy umieścić przypisany mu znacznik.
Tygodniowy rozkład zajęć „tradycyjny” składa się z dwóch grup kolumn : kolumny klas i kolumny nauczycieli. Jeżeli chcemy, by pani Fołtyn miała w poniedziałek na pierwszej godzinie lekcję w klasie Ib - umieszczamy jeden jej znacznik /czerwony kwadrat/ w polu pierwszej godziny klasy Ib, a drugi w polu pierwszej godziny pod jej nazwiskiem. Jeżeli chcemy by pani Wiśniewska miała w Poniedziałek na piątej godzinie lekcję z pierwszą grupą klasy Ia - umieszczamy jeden jej znacznik /czerwone kółko/ w polu pierwszej grupy na piątej godzinie klasy Ia, a drugi na piątej godzinie pod jej nazwiskiem. Z drugą grupą w klasie Ia, na piątej godzinie ma lekcję pani Walewska stąd jej żółty kwadrat w polu drugiej grupy i pod jej nazwiskiem itd...itd...
Wypełniona na tej zasadzie tablica planu lekcji informuje nas o tym, że n.p. klasa IIb w poniedziałek ma zajęcia od pierwszej do szóstej godziny lekcyjnej, że na drugiej godzinie jest dzielona na grupy, pani Fołtyn ma 5 lekcji , pani Wiśnieswka jest od pierwszej do szóstej godziny, ale na drugiej ma "okienko", a pan Klonicki ma "okienko" na piątej lekcji , że pan Stec ma poniedziałek wolny, że pani Małecka na czwartej godzinie ma lekcję z drugą grupą klasy Ia.. itd...itd..

Najmniejsza tablica to tablica dla 15 nauczycieli.
W komplecie do tego rodzaju tablicy otrzymujecie Państwo po 45 znaczników dla każdego nauczyciela pokrywa to 22 godziny pracy w tygodniu.

Cena 

ilość nauczycieli x 39,- zł dla 10 godz. lekcyjnych dziennie (31,70 zł netto)

ilość nauczycieli x 42,35 zł dla 12 godzin lekcyjnych dziennie (34,43 zł netto)
ilość nauczycieli x 46,75 zł dla 15 godz. lekcyjnych dziennie (38,- zł netto)
.

Tablice planu lekcji "klasyczne"

Tablica planu lekcji - zdjęcie nr 2

Tablica planu lekcji "klasyczna" obrazuje pełniejszy schemat pracy szkoły. Zawiera trzy kolumny: klas /oddziałów/, sal i nauczycieli. Oprócz informacji, jakie zawarte są w tablicy "tradycyjnej", pokazuje w której sali ma lekcję klasa, w której sali jest aktualnie nauczyciel, która sala jest zajęta, a która wolna. Przy układaniu planu ta tym rodzaju tablicy trzeci znacznik identyfikujący nauczyciela należy umieścić w polu godziny w kolumnie sali, w której odbywa się lekcja.

W komplecie do taj tablicy otrzymujecie Państwo po 67 znaczników dla każdego nauczyciela, pokrywa to 22 godziny pracy w tygodniu.

Najmniejsza tablica to tablica dla 15 nauczycieli.

Cena:
ilość nauczycieli x 46,80 zł dla wersji: 10 godz. lekcyjnych dziennie (38,05 zł netto)

ilość nauczycieli x 51,15 zł dla wersji: 12 godz. lekcyjnych dziennie (41,59 zł netto)
ilość nauczycieli x 54,45 zł dla wersji: 15 godz. lekcyjnych dziennie (44,27 zł netto)
 

... a może pełnia szczęścia i jeszcze dyżury ?

Tablica planu lekcji - zdjęcie nr 3

Zarówno tablica tradycyjna, jak i klasyczna może być uzupełniona dodatkową kolumną - kolumną dyżurów nauczycieli na przerwach, w poszczególnych rejonach szkoły. Na takiej tablicy widać już właściwie wszystko...

O cenę prosimy pytać

Tablice z częścią ogłoszeniową

Tablica planu lekcji - zdjęcie nr 4

Tablice Rozkładu Zajęć z częścią ogłoszeniową to doskonałe rozwiązanie dla niewielkich szkół. Obok części z planem lekcji, w jednej ramie umieszczona jest tekstylna część ogłoszeniowa. Pozwala to na przekaz ważnych informacji w jednym miejscu. Maksymalna szerokość całej tablicy to 180 cm.

cena:

cena tablicy Planu Lekcji plus 160 zł za każdy metr kwadratowy części ogłoszeniowej.

Tablice Rozkładu Zajęć "na życzenie"

Tablica planu lekcji - zdjęcie nr 5

Jeśli specyfika pracy Państwa placówki wymaga innego układu i rozwiązań wykonamy tablicę zgodnie z Państwa potrzebami. Wystarczy nam te potrzeby przedstawić.

Znaczniki

Tablica planu lekcji - zdjęcie nr 6
Kołki: średnica główki -12mm
średnica trzpienia - 3mm

Magnesy: średnica - 12mm
wysokość - 5mm

cena - 55 groszy/ szt brutto

Tablica planu lekcji - zdjęcie nr 7

Tablica planu lekcji - zdjęcie nr 8