Tablice ogłoszeniowe i informacyjne

Niezwykle trwałe, estetyczne tablice ogłoszeniowe i informacyjne tekstylne i korkowe wykonujemy na bazie dwuwarstwowej płyty złożonej z twardego styroduru o gr. 13mm i warstwy tkaniny, lub korka o gr. 3mm. Tablice ogłoszeniowe osadzone są w ramie aluminiowej z ceownika 20x20x2, lub jak w tablicach "PLUS" - w aluminiowej ramie z profilu 30x30 mm typu ćwierćwałek. Wśród tablic informacyjnych tekstylnych na szczególną uwagę zasługują tablice dwubarwne - dwa kolory podłoża osadzone w jednej ramie.Do tablic może być dołączona grafika
Wszystkie tablice informacyjne i ogłoszeniowe wykonywane są na zamówienie Klienta po uzgodnieniu wymiarów, kolorystyki i orientacji tablicy.

Tablica ogłoszeniowa - informacyjna - zdjęcie nr 1
 

Tablice ogłoszeniowe tekstylne

Znakomite rozwiązanie - bardzo trwałe, odporne na zabrudzenia, łatwe w czyszczeniu, różnorodna kolorystyka. Maksymalna wiekość to 1800x3000 mm.
Tablica ogłoszeniowa - informacyjna - zdjęcie nr 2

cena 166,- zł netto za 1m2
Tablica ogłoszeniowa - informacyjna - zdjęcie nr 3

Tablice ogłoszeniowe korkowe

Tablice o klasycznym wyglądzie, wykończone wysokiej jakości korkiem o grubości 3mm. Maksymalny wymiar to 1000x3000mmcena 189,- zł netto za 1m2
Tablica ogłoszeniowa - informacyjna - zdjęcie nr 4
 

Tablice ogłoszeniowe i informacyjne PLUS
podłoże tekstylne, lub magnetyczne

Tablice ogłoszeniowe PLUS to bardzo ładne, solidne i eleganckie rozwiązanie. Trzydziestomilimetrowa, zaokrąglona, anodowana rama,połączona okrągłymi narożnikami, ciekawa kolorystyka i faktura płaszczyzny ekspozycynej sprawiają iż tablice te są po prostu "ładnym i funkcjonalnym meblem na ścianie".

cena od 350 do 600 zł netto za 1 m2


przedstawione poniżej, o wymiarach 1800x900
kosztują 608,- zł netto

Tablica ogłoszeniowa - informacyjna - zdjęcie nr 5
Tablica ogłoszeniowa - informacyjna - zdjęcie nr 6


Tablica ogłoszeniowa - informacyjna - zdjęcie nr 7